modules/forum/post.tpl

Concurs pentru fete

09.02.2010 / 23:35

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 810
Scrie-i mesaj privat

ANCA a spus:

Gaby, ahaaaa ...eu nu stau si n-am stat la rand in viata mea cand a fost vorba de chestii d-astea, daca am vrut ceva, m-am servit!

Citeaza

11.02.2010 / 14:12

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

 

   Foarte frumos forum. Felicitari, Bucataras.

   As dori totusi sa-mi spun si eu punctul de vedere cu privire la ce am citit mai sus, in legatura cu anuntul unui tanar sau domn, ca nu precizeaza, Alex.

   Dar chiar si cu anunturi matrimoniale, aici? Oare chiar nu sunt site-uri specializate pe asa ceva? Ori faceti mancare aici, doamnelor, ori ....

   In speranta ca nu am scris prea mult si fara a se considera ca am vrut sa jignesc pe vreuna dintre "forumistele" de aici, va asigur ca voi mai reveni pe acest sie pentru a viziona...retete. Nu promisiuni ale unor vanzatori de iluzii.

  Cu drag, Gospodina de criza GDC

Acest mesaj a fost modificat de Bucataras
Ultima editare: 11.02.2010 22:26:23

Citeaza

11.02.2010 / 14:23

Nick: ionix
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.09.2009
Retete: 353
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

     Foarte frumos forum. Felicitari, Bucataras.    As dori totusi sa-mi spun si eu punctul de vedere cu privire la ce am citit mai sus, in legatura cu anuntul unui tanar sau domn, ca nu precizeaza, Alex.    Dar chiar si cu anunturi matrimoniale, aici? Oare chiar nu sunt site-uri specializate pe asa ceva? Ori faceti mancare aici, doamnelor, ori ....    In speranta ca nu am scris prea mult si fara a se considera ca am vrut sa jignesc pe vreuna dintre "forumistele" de aici, va asigur ca voi mai reveni pe acest sie pentru a viziona...retete. Nu promisiuni ale unor vanzatori de iluzii.   Cu drag, Gospodina de criza GDC

numai bine doamna draga...

nu trageti concluzii pripite

Acest mesaj a fost modificat de Bucataras
Ultima editare: 11.02.2010 22:27:03

Citeaza

11.02.2010 / 18:18

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

     Ionix draga, ma bucur ca mi-ai raspuns. Imi plac mult si retetele tale. Sper ca nu am deranjat prea mult cu al meu comentariu. Ma bucur ca am intalnit aici multe doamne serioase. Poate nu atat de mult ca mine. CE sa-I faci,viata, doamna draga. De abia astept sa ma integrez  in comunitatea voastra.

     Cu drag, GDC

      Mie cel mai mult imi place de Doamna Miha. Merita sa o numesc doamna cu D mare ! Face niste torturi foarte aspectuoase si se vede ca e o maestra in bucatarie. Si celelalte gatiti foarte bine.

   

Citeaza

11.02.2010 / 18:21

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

gospodinadecriza a spus:

     Foarte frumos forum. Felicitari, Bucataras.    As dori totusi sa-mi spun si eu punctul de vedere cu privire la ce am citit mai sus, in legatura cu anuntul unui tanar sau domn, ca nu precizeaza, Alex.    Dar chiar si cu anunturi matrimoniale, aici? Oare chiar nu sunt site-uri specializate pe asa ceva? Ori faceti mancare aici, doamnelor, ori ....    In speranta ca nu am scris prea mult si fara a se considera ca am vrut sa jignesc pe vreuna dintre "forumistele" de aici, va asigur ca voi mai reveni pe acest sie pentru a viziona...retete. Nu promisiuni ale unor vanzatori de iluzii.   Cu drag, Gospodina de criza GDC

mare e gradina lui Dumnezeu.....

Citeaza

11.02.2010 / 19:31

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

   Ahh, si am omis, ceea ce m-a frapat cel mai mult a fost atitudinea unei Domnisoare, Danygospodina. Si eu sunt gospodina,si ma mandresc cu acest statut, dar, d-ra respectiva nu am vazut sa dea dovada de asemenea calitati, din moment ce am observat ca nu prea are retete postate. Ori intri pe un site culinar  sa postezi retete, ori doar sa faci MISTO,cum a afirmat Doamna Ionix (chiar asa va numiti, sau va cheama Ioana,Ionela?) , caci eu as prefera sa va spun pe nume, imi place mai mult asa!   Cu drag, GDC

Acest mesaj a fost modificat de Bucataras
Ultima editare: 11.02.2010 22:28:31

Citeaza

11.02.2010 / 19:55

Nick: ANCA
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.12.2008
Retete: 112
Scrie-i mesaj privat

o, mama!desi nu de mine e vorba, concluzionez si eu...doar ca imi iubesc sufletul de 18 ani! ce sa zic, nu ma consider neserioasa pentru ca ma amuz citindu-l pe Alex sau cine o fi..si nu ma dau mare gospodina sau 'duamna', sunt doar EU

Citeaza

11.02.2010 / 20:01

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

   Doamna Anca, ma bucur ca aveti un suflet tanar, si "La Multi Ani" pentru ca am vazut ca a fost ziua DVS recent. Imi plac si retetele DVS, sunt pe gustul meu. Poate ati observat, eu sunt mai conservatoare. Si ador musacaua de cartofi si sarmalele in bostan, retete pe care am observat ca le-ati realizat cu mult har culinar. 

    Pentru greseli, e de vina tastatura, dar si varsta,cred. Cu drag, Doamna Anca, GDC  

Citeaza

11.02.2010 / 20:29

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

ce zanzanie poate sa creeze un barbat intre femei...ce s-o distra Alex daca citeste a iesit in urma lui...ha ha...fetelor,intre timp am devenit DOAMNE...noroc ca a aparut cineva care sa ne aduca pe calea cea buna.......

Citeaza

11.02.2010 / 20:31

Nick: ela
Bucataras senzational
Bucataras din: 02.01.2010
Retete: 424
Scrie-i mesaj privat

astept sa aud ce spune si Supremul nostru care a scapat oile de sub control...o pune bata pe noi?

Citeaza

11.02.2010 / 20:36

Nick: ANCA
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.12.2008
Retete: 112
Scrie-i mesaj privat

nu era o greseala de tastatura, ci scris intentionat cu ghilimelele de rigoare pe care le-am si folosit, si nu era niciun fel de apropo la nimic, greseala mea, ca poate doar Oana si Ramo inteleg aluzia si gluma..tocmai ca nu consider ca 'domnitul' neaparat ma caracterizeaza si nici ca impune musai respect...respectul se castiga asa ca imi poti spune doar 'Anca', nu ma supar

PS: multumesc pentru urari!

Acest mesaj a fost modificat de ANCA
Ultima editare: 11.02.2010 20:45:17

Citeaza

11.02.2010 / 20:37

Nick: ANCA
Bucataras incepator
Bucataras din: 29.12.2008
Retete: 112
Scrie-i mesaj privat

ela a spus:

astept sa aud ce spune si Supremul nostru care a scapat oile de sub control...o pune bata pe noi?

hai ma, te consideri oaie? zau asa...

Citeaza

11.02.2010 / 20:48

Nick: gospodinadecriza
Bucataras incepator
Bucataras din: 11.02.2010
Retete: 11
Scrie-i mesaj privat

    Eu nu inteleg de ce atata suparare, Si nu inteleg de ce nu raspunde D-ra Danygospodina, ca am vazut ca era foarte activa pe aici, astept dreptul ei la replica, nu sa vorbeasca altii pentru ea. De obicei era foarte prompta in a replica cuiva, si acumm? Asta o consider lipsa de respect pentru o adevarata gospodina, cum sunt. Si nu ca ma laud, dar asa ma complimenteaza toti: rudele,vecinii, copiii care imi apreciaza dulciurile.

   As dori ca si Dna Miha savad, poate ma ajuta cumva, eu am votat-o la multe concursuri,fara sa stie ea, acum, poate ma sustine sa ma integrez. .Sunt adepta schimbului liber de idei si impresii,nu a unor atitudini pline de superioritate.

     

Citeaza

11.02.2010 / 20:57

Nick: Bucataras
Bucataras suprem
Bucataras din: 19.07.2008
Retete: 810
Scrie-i mesaj privat

Buey, ce e aici? Gospodina de criza sau gospodina crizata? Daca nu ai simtul umorului, atunci nu ai ce cauta pe acest site. Fetele au fost delicioase in mistoul in care l-au bagat pe Superman ala ce zacea in Roma, citez, cu tigara-n bot si laptopul in brate

Citeaza

11.02.2010 / 20:59

Nick: ionix
Bucataras incepator
Bucataras din: 03.09.2009
Retete: 353
Scrie-i mesaj privat

Bucataras a spus:

Buey, ce e aici? Gospodina de criza sau gospodina crizata? Daca nu ai simtul umorului, atunci nu ai ce cauta pe acest site. Fetele au fost delicioase in mistoul in care l-au bagat pe Superman ala ce zacea in Roma, citez, cu tigara-n bot si laptopul in brate

 asta am incercat sa subliniez si eu Bucataras... dar se pare ca n-am avut sorti de izbanda...

Citeaza
Selecteaza categoria de interes:
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Brioșe cu afine și ciocolată albă - Rețeta pentru un desert cu fructe, aromat și delicios

pe 27.09 la 16:57

Prăjitură cu gem și bezea - Desertul dulce-acrișor care te va cuceri

pe 27.09 la 16:08

Rulouri sendviș - Rețeta rapidă pentru o gustare delicioasă

pe 27.09 la 10:54

Tocăniță cu legume și carne de porc - Rețeta savuroasă și sățioasă

pe 26.09 la 11:00

TOP
utilizatori

Retete_gustoase

1600 puncte

laura_n

1400 puncte

Constelatialeu

1003 puncte

Rocsi

514 puncte

vasimur

233 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]